Produkcja

Jesteśmy firmą produkcyjną stworzoną z myślą o produkcji kreatywnych dokumentów oraz filmów autorskich przeznaczonych do kin
i nadawców telewizyjnych. Stawiamy na filmy będące artystyczną wypowiedzią.

Jesteśmy otwarci na ciekawe autorskie pomysły! Zaangażujemy się w rozwój projektu, pozyskamy środki na produkcję oraz koproducentów.

Czekamy na Wasze treatmenty!

Usługi

Jako producent wykonawczy realizujemy:

  • - formy dokumentalne dla stacji telewizyjnych oraz rozgłośni radiowych
  • - filmy edukacyjne
  • - filmy promocyjne
  • - relacje z wszelakich imprez kulturalnych (np. wystawy, koncerty, festiwale, performence, itp.)

Dzięki bardzo dobrej znajomości jęz. niemieckiego mamy też bogate doświadczenie w świadczeniu usług dla wielu niemieckich stacji telewizyjnych i radiowych (ARTE, ZDF, 3sat, WDR, RBB, MDR) oraz niezależnych producentów.

Specjalizujemy się w dokumentacji przedprodukcyjnej (resarch), castingach aktorskich, obsłudze planu zdjęciowego oraz tłumaczeniach na planie i w trakcie postprodukcji.

Muzea

Wychodzimy naprzeciw nowym trendom w muzealnictwie.

Projektujemy i wykonujemy aranżacje ekspozycji muzealnych w oparciu o nowe technologie. Tworząc scenariusze muzealne i ekspozycyjne staramy się zachować proporcje między użyciem multimediów, a klasycznym ukazaniem eksponatów.

Wykorzystujemy zróżnicowane techniki: od prostych stanowisk dźwiękowych po duże instalacje multimedialne. Na potrzeby ekspozycji przygotowujemy materiały filmowe, animacje oraz wizualizacje.

Nasze projekty tworzymy indywidualnie, ściśle współpracując z pracownikami naukowymi muzeów.